
Hallo,
wij zijn juf An en juf Julie
We staan elke dag klaar voor de kapoenen van de tweede kleuterklas! Wij noemen ze ook wel eens de kikkers en de eendjes, onze klasnamen. Naast dat we elke dag plezier beleven in de klas, kan je ons ook altijd plezieren met een lekker etentje en goed glaasje wijn.
Ik ben juf An, heb 2 volwassen kinderen en vind vroeg opstaan en tijd maken voor het lezen van een goed boek echt geweldig.
En ik ben juf Julie. Sinds kort ben ik trotse mama van een zoontje. In tegenstelling tot juf An sta ik niet graag vroeg op. Voor een leuke shopnamiddag mag je me steeds bellen!
Ons motto: ‘Een dag niet gelachen, is een dag niet geleefd!’
Wat leer je in onze klas?
- Samen spelen staat centraal. Leren elkaar te helpen, naar elkaar te luisteren en samen aan de slag gaan.
- De kleuters kiezen allemaal een eigen kenteken en gaan hiermee aan de slag in de verschillende hoeken.
- Lekker bouwen in de grote bouwhoek kunnen ze als de beste in de 2de kleuterklas.
- Elke 2 weken werken we rond een nieuw leuk thema, passend bij de interesses van de kleuters.
- De kapoenen kunnen zich helemaal uitleven in onze eigen klastuin! Zowel winter als zomer is er vanalles te beleven!
- Helemaal zichzelf zijn, daar draait het om.
Neem een kijkje in de
wereld van de kikkers en eendjes
Lees onze blog
